Kategorie: Létání

Nový rok 2017

Jako každý rok, tak i letos jsme netrpělivě sledovali počasí, zda nám umožní oslavit Nový rok na našem letišti. více.. »

PF 2016

Jak na nový rok, tak po celý rok..

více.. »

Vzpomínka na léto

Taky vás chlapci ta zima štve? Jako malou namlsávku a zároveň vzpomínku na loňskou letní večerní pohodičku jsem konečně sestříhal video. Pusťte si to v HD 😉

více.. »

Letovické polétání 13.7.2013

V sobotu jsem se vydal se svým kolegou a zároveň předsedou našeho klubu Honzou Možným do Letovic na místní letiště, kde se pořádalo modelářské vystoupení pro veřejnost. více.. »

Na letišti

Krásné teplé letní dny, pohoda, nádherná příroda, to všechno jsme si užívali při společném létání na našem letišti. více.. »

15. slet leteckých modelářů ve Vyškově

V sobotu 28.7.2012 pořádal LMK Falcon z Vyškova výroční 15. slet leteckých modelářů. více.. »

Silvestrovské polítání

Už jsme ani nedoufali, že odporně vlhké, blátivé a mlhavé vánoční počasí ustoupí alespoň na chvilku. Naštěstí v noci před posledním dnem roku trochu přituhlo a něco málo nasněžilo, nakonec se objevilo i sluníčko a proměnlivý vítr nebyl tak silný, aby nám pokazil náladu. Odpoledne bylo krásně a na letišti jsme se sešli sice v nehojném počtu, ale o to důkladněji se létalo. více.. »

Video z větroně

Výsledek mých pokusů podívat se na svět shora prostřednictvím kamerky z modelu MDM Fox více.. »

Heliburčák 2011, Ivančice

První říjnový víkend byl těhotný modelářskými akcemi. Kromě zavírání nebe ve Vyškově se kousek od Brna konala další akce, tentokrát pro příznivce letadel s pohyblivými nosnými plochami. více.. »

Lednový prolet v Babicích – update

Windguru sliboval bezvětří, rosničkáři polojasno. Ještě v poledne to nevypadalo ale první hodina po poledni rozehnala hnusnou mrznoucí mlhu a odpoledne bylo jako vymalované. I přes 4°C pod bodem mrazu sluníčko ohřívalo bundu na zádech, vítr se na to naštěstí vykašlal a polítání v na zimu nečekaně silné sestavě bylo nakonec super. více.. »

. WordPress