Kategorie: Létání

Celé klub v luftě Rousínov 2017

Akci LMK Rousínov VĚTRNÍK  jsem objevil na webu při předávání pozvánky na naši modelářskou pouť. Naše setkání jsme původně chtěli také pořádat 2.9., ale kolegové byli rychlejší. více.. »

Nový rok 2017

Jako každý rok, tak i letos jsme netrpělivě sledovali počasí, zda nám umožní oslavit Nový rok na našem letišti. více.. »

PF 2016

Jak na nový rok, tak po celý rok..

více.. »

Vzpomínka na léto

Taky vás chlapci ta zima štve? Jako malou namlsávku a zároveň vzpomínku na loňskou letní večerní pohodičku jsem konečně sestříhal video. Pusťte si to v HD 😉

více.. »

Letovické polétání 13.7.2013

V sobotu jsem se vydal se svým kolegou a zároveň předsedou našeho klubu Honzou Možným do Letovic na místní letiště, kde se pořádalo modelářské vystoupení pro veřejnost. více.. »

Na letišti

Krásné teplé letní dny, pohoda, nádherná příroda, to všechno jsme si užívali při společném létání na našem letišti. více.. »

15. slet leteckých modelářů ve Vyškově

V sobotu 28.7.2012 pořádal LMK Falcon z Vyškova výroční 15. slet leteckých modelářů. více.. »

Silvestrovské polítání

Už jsme ani nedoufali, že odporně vlhké, blátivé a mlhavé vánoční počasí ustoupí alespoň na chvilku. Naštěstí v noci před posledním dnem roku trochu přituhlo a něco málo nasněžilo, nakonec se objevilo i sluníčko a proměnlivý vítr nebyl tak silný, aby nám pokazil náladu. Odpoledne bylo krásně a na letišti jsme se sešli sice v nehojném počtu, ale o to důkladněji se létalo. více.. »

Video z větroně

Výsledek mých pokusů podívat se na svět shora prostřednictvím kamerky z modelu MDM Fox více.. »

Heliburčák 2011, Ivančice

První říjnový víkend byl těhotný modelářskými akcemi. Kromě zavírání nebe ve Vyškově se kousek od Brna konala další akce, tentokrát pro příznivce letadel s pohyblivými nosnými plochami. více.. »

. WordPress